Back to Top
 

Moderné fotoobrazy

 
 

Moderné fotoobrazy sa hodia do každého interiéru. Sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov. Na ich vytvorenie stačí jedna fotka a pár minút. Fotoobrazy vytvoríte on-line bez inštalácie programov za pár minút. 

 
fotoobraz-bontia.jpg

MALÉ

od €


Zľava %

STREDNÉ

od €


Zľava %

VEĽKÉ

od €


Zľava %

 

Vytlačené na plátne

Fotografie sú vytlačené na plátne RitmoCanvas Semi-Matt 340 g so štruktúrovaným povrchom. Jemná štruktúra plátna pridáva obrazu umelecký efekt. Vďaka pružnosti materiálu zostáva plátno po natiahnutí na rám trvale napnuté. Plátno je vo farbe slonovej kosti.

 
Bontia_Fotoobrazy (2).jpg
 

Robustný drevený rám

Potlačené plátno je natiahnuté na pevnom drevenom ráme. Hrúbka rámu je 1,9 cm a šírka líšt je 4,5 cm. Tieto rozmery zaistia, že sa rám neprehýba a nikdy neskrúti. Na výrobu rámu používame kvalitné dobre rastené a správne vysušené drevo. Rohy rámu sú spevnené malými klinkami. Rozmery väčších rámov sú stabilizované rovnobežnými priečkami. Rámy majú premyslený profil. Zvýšená vonkajšia hrana rámu odďaľuje plátno od vnútornej hrany rámu, čím chráni plátno pred obtlačením vnútornej hrany rámu do plátna

 
Bontia_fotoobraz_dreveny_ram.JPG
 

Skryté založenie plátna

Záhyby plátna okolo rohov rámu sú tvarované tak, aby neboli po zavesení na stenu viditeľné.

 
Bontia_fotoobraz_zalozeni_platna.jpg
 

Farby bez zápachu a vodovzdorné

Fotografie sú vytlačené hygienicky neškodnými ekologickými latexovými farbami.

 
Bontia_fotoobraz_svatebni.jpg
 

Stála farebnosť

Výrobca tlačových farieb uvádza farebnú stálosť stovky rokov.

 

 
 

KÚPTE TERAZ, VYTVORTE NESKÔR

 

Využite našu vianočnú akciu, kde si zakúpením zľavového kódu zaistíte výhodnejšie ceny našich fotoproduktov než priamym nákupom. Navyše nemusíte tvoriť hneď, zľavový kód môžete využiť až do 20.11. 2019.